Mano
Grožis

Susisiekite +37068661420

Vakuuminis masažas

Vakuumo jėga – giluminis poveikis

Siurbiamąja pompa atliekamas masažas (SPM) atgaivina šimtmečių senumo taurių statymo tradicijas. Weyergans kompanijavakuuminis masazas patobulino vakuuminę sistemą pagal naujausius medicinos ir kosmetikos pasiekimus ir priderino masažą. Nuostabus tradicijų ir šiuolaikinio metodo derinys.Ši procedūra yra ir sudėtinė diferencinio celiulito gydymo (DCT) (patento Nr. 19904907.6) dalis.

 

Slėgiu veikiamos probleminės sritys

SPM atgaivina pavargusią, susiraukšlėjusią ir suglebusią odą. Siurbiamasis masažas padeda suaktyvinti odos metabolizmo procesus: į ląsteles priplūsta daugiau kraujo, būtino deguonies ir maistingųjų medžiagų. Todėl paspartėja ląstelių dalijimasis.

Rezultatas akivaizdus jau po pirmosios procedūros: sveikesnė ir lygesnė oda!
Vakuumo jėga – giluminis poveikis

SPM tinka ne tik veido ir iškirptės priežiūrai. SPM naudojamas ir kojoms, krūtims bei sėdmenims padailinti.

Siurbiamasis masažas yra svarbi patentuoto diferencinio celiulito gydymo dalis.

Palaikomos alternatyviosios natūralios medicinos tradicijos

SPM  – naujo pobūdžio rankomis atliekamas limfos drenavimas. Jis padeda mažinti kraujo priplūdimą visame kūne ir valyti nešvarią veido odą.

Priklausomai nuo vakuumo jėgos SPM poveikis pasiekia giluminius audinius. Krauju optimaliai aprūpinami ir būtiniausiomis medžiagomis prisotinami ne tik visi odos sluoksniai, bet ir poodinis riebalinis audinys.
Senėjimą stabdanti XXI a. technologija

Siurbiamasis masažas  – puiki senėjimą stabdanti ir veiksminga veidą bei kūną formuojanti priemonė.  Siurbiamojo masažo rezultatus pamatysite ir pajusite tuoj pat!
Siurbiamasis masažas atliekamas garsiausiose pasaulio sveikatingumo gydyklose (SPA) ir kosmetikos salonuose.  Tik profesionalus personalas gali užtikrinti, kad procedūra bus atlikta tinkamai.

Visame pasaulyje sėkmingai atliekamas originalus SPM siurbiamasis masažas yra sudėtinė patentuoto diferencinio celiulito gydymo dalis.

atgal