Mano
Grožis

Susisiekite +37068661420

Strijų gydymas

Strijų gydymas

Esama įvairių būdų strijų problemai spręsti, tačiau jie tarpusavyje skiriasi savo veiksmingumu. Vienas prieinamiausių būdų – specialūs kremai. Juos galima naudoti savarankiškai, o kaina nėra labai didelė. Deja, kremai nepajėgia veiksmingai kovoti su strijų žymėmis ir jas tik sumažina, padaro mažiau pastebimomis. Tokį patį poveikį galima pasiekti ir natūraliomis priemonėmis: stijų žymes valyti silpnu druskos tirpalu, gaminti šveitiklį iš kavos tirščių ar jogurto ir avižų. Taip pat patariama masažuoti vietas, kuriose strijos formuojasi, naudoti kontrastinį dušą, šiurkščią kempinę. Pagrindinė taisyklė čia yra ta, kad kuo anksčiau susirūpinsite savo oda, tuo geresnį poveikį minėtos priemonės galės suteikti.

Strijos taip pat naikinamos įvairiomis profesnionalų atliekamomis procedūromis (pavyzdžiui, ozono terapija) arba lazeriu. Šios procedūros yra veiksmingos, kai strijos dar nėra įsisenėjusios ir gali jų žymes gerokai sumažinti – iki tiek, kad gerai neįsižiūrėjus jos net nebus matomos. Taip pat jos pagerina ir odos su įsisenėjusiomis strijomis būklę, tačiau jų visiškai nepanaikina. Vienintelis būdas visiškai panaikinti strijas – plastinė chirurgija.

Svarbu atminti, kad nesvarbu, kurį gydymo būdą bepasirinktumėte, jis pagerins odos būklę ir rūpestis savo kūnu tikrai nenueis perniek. Vis dėlto vien gydymo priemonės nebus veiksmingos arba jų poveikis bus trumpalaikis, jei neteisingai maitinsitės: reikėtų vengti miltinių patiekalų ir pirmenybę teikti baltymams – jie reikalingi odos regeneracijai, vartoti kuo daugiau vandens, jogurto ir kitų pieno produktų, užtikrinti, kad odai ir visam organizmui netrūktų vitaminų, kad oda nesausėtų.

atgal