Mano
Grožis

Susisiekite +37068661420

Kūno įvyniojimai

Akivaizdūs gyvybingumo skatinimo ir figūros tobulinimo rezultatai

kūno įvyniojimas

 

Stiprios kojos ir graži figūra nėra atsitiktinumas, bet Jūsų pastangų rezultatas.

Gražios figūros ir gyvybingumo palaikymas – tai kova su celiulitu, sulėtėjusia kojų kraujo apytaka  ir sudribusiais raumenimis. Šią kova laimėti padėtų itin veiksminga Weyergans spaudimo procedūra, vadinama „kūno įvyniojimu”.

Kas yra kūno įvyniojimas?

Metodas parengtas pagal gydomosios fizioterapijos, tiksliau – edemų (patinimų) gydymo principus.  Nors šis metodas žinomas ir veiksmingai taikomas šioje srityje kelis dešimtmečius, Weyergans kompanija spaudžiamąją procedūrą pritaikė šiuolaikinei figūros ir sveikatos priežiūrai ir papildė kvapų terapija. Rezultatas buvo patentuotas ir taikomas laikantis aukštų  High Care ® sveikatos centrų ir gydomojo sveikatingumo (SPA) standartų.

Kaip atliekama procedūra?

Kosmetikai moka reikiamai spausdami ir tinkamai įvynioti į specialią plėvelę. Prieš įvyniojant oda masažuojama maloniai cinamonu kvepiančiu preparatu. Visa tai trunka kelias minutes. Spaudžiamąjį tvarstį „dėvite” apie valandą. Per šį laiką galite visiškai atsipalaiduoti. Jaučiatės tiesiog nuostabiai.

Kas vyksta procedūros metu?

Kvapų terapija ir spaudžiamasis vyturas skatina organizmo difuziją ir osmozę.  Spaudimas atveria limfos takus, tad skystos metabolizmo atliekos ir ląstelių toksinai gali sruventi iš probleminių sričių, juos perdirba filtruojamieji organai ir jie pašalinami.

Puikūs rezultatai
Rezultatai akivaizdūs jau po pirmosios procedūros: sumažėja kūno apimtys centimetrais, tinka mažesnio dydžio drabužiai ar kojos atrodo lengvesnės. Pasireiškia ir malonus pašalinis poveikis – oda atrodo lygesnė ir standesnė, pagerėja kraujo apytaka. Jūsų pėdos, atrodo, palengvėja, o batai tarsi vienu dydžiu per dideli.  Kosmetinė procedūra su tuoj pat pastebimu gydomuoju poveikiu.

Sveikatingumas. Pasitenkinimą garantuojame

Kombinuota kosmetinė spaudžiamoji procedūra taikoma apatinėms galūnėms, ypač – sutrikus kojų kraujo apytakai ar suglebus šlaunų vidinio  ar išorinio paviršiaus odai, be to, pilvukui ir sėdmenims standinti.  Galima ją taikyti ir krūtinei bei rankoms, ypač tinka žastams. Rezultatą pajusite, pamatysite ir galėsite pamatuoti tuoj pat.

atgal